Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga
Naujienos · Įstatai · Narystė · Diskusijų forumas2024/06/15/ - 00:26
Navigacija
Naujienos
Įstatai
Narystė
Straipsniai
Siuntimai
Taisyklės
Diskusijų forumas
Web nuorodos
Naujienų kategorijos
Kontaktai
Foto galerija
Paieška

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 20
Neaktyvūs nariai: 2
Naujausias narys: OrestasJuozupaitis

Draugai


Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos

Muitinės darbuotoju profesinės sąjungos svetainė

Prokuratūros darbuotojų profesinė sąjunga

Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga

Laikraštis Lietuvos profsąjungos


Profesinių sąjungų kreipimasis


Šiandien, liepos 16-ąją dieną, pareigūnų ir valstybės tarnautojų profesinės sąjungos išplatino pranešimą, kuriuo išreiškiamas neigiamas valstybės tarnautojų bendruomenės požiūris į numatomą beatodairišką darbo užmokesčio mažinimą siūlomą Vyriausybės teikiamais įstatymų projektais. Manome, kad siūlomi įstatymų pakeitimai iš esmės nesprendžia valstybės sektoriaus darbo užmokesčio problemų, didelio atotrūkio tarp mažiausias ir didžiausias pajamas gaunančių valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų, krašto apsaugos tarnybos, prokurorų, valstybės tarnautojų ir statutinių valstybės tarnautojų.
Profesinėms sąjungoms nepriimtinos esamos Vyriausybės spekuliacijos imituojant dėl valdžios kaltės nutrūkusį socialinį dialogą. Pareigūnai pabrėžia, kad Vyriausybė dezinformuoja Lietuvos visuomenę apie tai, kad ji, neva tariasi su įvairiomis visuomenės grupėmis (2009-07-13 LR Vyriausybės pranešimas „Derybos su profesinėmis sąjungomis – Nacionalinio Susitarimo link“). Nutylima, kas gi tie partneriai. Populistinė Vyriausybės retorika neturi nieko bendra su Lietuvai taip svarbia socialine partneryste ir solidarumu išgyvenant sunkmetį.........

Administratorius 2009/07/16/ - 11:56 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 3901 Skaityta · Spausdinti

Keliones į Lenkiją


Manydami, kad daugumai mūsų PS narių bus įdomu artimiau susipažinti su ekonomine padėtimi Lenkijos Respublikoje Taryba nutarė VMI profesinės sąjungos nariams organizuoti keliones į Lenkiją ir skirti lėšas būtinoms kelionės išlaidoms apmokėti. Taryba taip pat pevedė pirmininko pavaduotojui Vl. Jakovlevui (8-650-80708) spręsti operatyvius kelionės organizavimo klausimus. Papildoma informacija bus talpinama Diskusijų forume.
Administratorius 2009/07/14/ - 15:52 0 Komentarai · 3727 Skaityta · Spausdinti

VMI profesinė sąjunga sveikina2009 m. gegužės 22 d. Lietuvos Respublikos valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininku buvo išrinktas Remigijus Mackus, VMI prie FM Kovos su korupcijos skyriaus vedėjo pavaduotojas.

VMI profesinė sąjunga sveikina R. Mackų su atsakingomis pareigomis ir tikisi konstruktuvesnio bendradarbiavimo visose srityse.

VMI profesinė sąjunga
Administratorius 2009/06/01/ - 09:55 0 Komentarai · 5091 Skaityta · Spausdinti

Pasitarimas su VMI vadovybe.
2009-04-27 VMI PS pirmininkas J.Aniukštis ir jo pavaduotojas Vl.Jakovlev susitiko su VMI prie FM viršininku M.Kaseliausku, viršininko pavaduotojais G.Vyšniauskiu ir D.Daugirda, Personalo skyriaus vedėju A.Ivaškevičiumi, SVS vedėju E.Karmonu. J.Aniukštis informavo apie PS susitikimo su A.Kubiliumi. Aptarti galimi veiksmai jei ir toliau bus mažinamas darbo užmokesčio fondas. Taip pat ieškota galimybių mažinti įstaigos išlaikymo kaštus.
Administratorius 2009/04/30/ - 15:12 0 Komentarai · 3472 Skaityta · Spausdinti

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius susitiko su tarnautojų profesinių sąjungų lyderiais
2009-04-23 d., Vilnius. Vyriausybės rūmuose Premjeras Andrius Kubilius susitiko su pareigūnų ir valstybės tarnautojų profesinių sąjungų vadovais.

Susitikime dalyvavo apie 20 policijos, priešgaisrinės apsaugos, muitinės, VMI, prokuratūros profesinių sąjungų atstovų.
VMI PS pirmininkas J. Aniukštis informavo dalyvius, kad profesinėms sąjungoms nepriimtinas darbo fondo mažinimas, kai nėra išsemtos visos kitos taupymo galimybės.
Taip pat nutarta įkurti darbo grupę, kuri išnagrinės Vidaus reikalų ministerijos institucijų struktūras, pareigybes, galimai besidubliuojančias, nereikalingas funkcijas, kad sistemos viduje būtų rasta rezervų, užtikrinsiančių efektyvesnį vidaus reikalų sistemos darbą. VMI PS jau pateikė analogiškus pasiūlymus Finansų ministrui A. Šemetai.
Administratorius 2009/04/24/ - 12:35 0 Komentarai · 3617 Skaityta · Spausdinti

Profsąjungų lyderiai išteisinti dėl riaušių prie Seimo
Administracinėn atsakomybėn dėl riaušėmis virtusio mitingo prie Seimo patrauktiems profsąjungų lyderiams teismas nutraukė administracinę bylą dėl sausį prie Seimo vykusių riaušių. Teismas nutarė, kad jiems pateikti kaltinimai yra nekonkretūs.

Vilniaus miesto antrojo apylinkės teismo teisėjo Gedimino Viederio nutarimą policija dar galės apskųsti Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

Lietuvos darbo federacijos pirmininko Vydui Puskepaliui ir Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkei Aldonai Jašinskienei ir Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkui Artūrui Černiauskui policija buvo surašiusi pažeidimų protokolus dėl sausio 16-ąją prie Seimo vykusiame mitinge pažeisto Susirinkimų įstatymo. Policija yra įsitikinusi, kad mitingo organizatoriai nesiėmė pakankamai priemonių, kad kilus neramumams prie parlamento pasikeistų mitingo pobūdis bei kad būtų laikomasi 75 metrų atstumo nuo Seimo.

„Organizatoriai nesiėmė priemonių nutraukti kitą prasidėjusį mitingą ir dėl to nesikreipė į policiją“, - teigiama policijos pareigūnų profsąjungų lyderiams surašytuose administracinių teisės pažeidimų protokoluose.

DELFI informacija
Administratorius 2009/04/14/ - 13:31 0 Komentarai · 4606 Skaityta · Spausdinti

Nacionalinio pareigūnų forumo delegatai nutarė rengti protesto akcijas
Šeštadienį, kovo 7 d., Vilniuje, "Karolinos" konferencijų centre vyko Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS), Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimo (LUGPSS), Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos (MDPS), Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinės sąjungos (VMI PS) suvažiavimas.

Smulkiau apie konferenciją galima paskaityti čia ir čia.

Suredaguota konferencijos rezoliucija bus pateikta vėliau.

Šiuo metu sudaromos protesto akcijų koordinacinės grupės regionuose.
Norinčius ir galinčius prisidėti prie akcijų koordinavimo prašome rašyti VMI.PROFSAJUNGA@GMAIL.COM arba tiesiog skambinkite 8-5-2687579 ar 8-650-80708


VMI PS pirmininko pavaduotojas Vl. Jakovlev
Administratorius 2009/03/09/ - 15:01 0 Komentarai · 3716 Skaityta · Spausdinti

VMI PS dalyvavo forume „Dialogas su Lietuva“. Litas jau devalvuotas.

2009 m. sausio 29 d., Vilnius. Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose įvyko socialinis forumas ,,Dialogas su Lietuva“, kurio metu buvo aptarta ekonominė situacija šalyje bei ieškota abipusio dialogo tarp vykdančiosios valdžios bei visuomeninių organizacijų.
Socialiniame forume dalyvavo Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojas Vladimir Jakovlev. Didelio dialogo rezultatyvumo tikėtis buvo naivu, bet pabendrauti su kitų organizacijų atstovais ir pajausti kas kam rūpi, buvo įdomu.
Vertas dėmesio buvo klausimas apie bankų politiką, kurį žiniasklaida nutylėjo. Kodėl paskolų palūkanos litais dvigubai didesnės nei eurais, juk litas tvirtai susietas su euru? Gal tai reiškia, kad bankai faktiškai jau devalvavo litą? Finansų ministras atsakė, kad tai tik bankų reikalas, o Vyriausybė gyventojams nieko padėti negali. Kaip bankai susitars vienas su kitu, taip ir bus.
Apibendrinant, galima pasakyti, kad Vyriausybė šventai įsitikinusi, kad krizės įveikimo planas yra geras, o visuomenė nepritaria jam vien tik dėlto, kad planas nebuvo tikmamai išaiškintas ir trūko bendravimo su visuomenės atstovais.


Nuotraukoje VMI PS pirmininko pavaduotojas Vl.Jakovlev, Muitinės darbuotojų PS pirmininkė L.Daujotaitė, Finansų ministerijos atstovė.
Administratorius 2009/01/30/ - 22:15 0 Komentarai · 3826 Skaityta · Spausdinti

Susitikimas su Finansų ministru

2009-01-23 VMI PS pirmininkas J.Aniukštis ir jo pavaduotojas Vl.Jakovlev susitiko su Finansų ministrų A.Šemeta.
Trumpame pokalbyje ministrui buvo išsakytas susirūpinimas dėl neoptimalaus VMI sistemos valdymo ir neskaidriai vykdomų viešųjų pirkimų. Pabrėžta, kad tai gali turėti neigiamą įtaką biudžeto vykdymui ir visos mokesčių sistemos darniam funkcionavimui.
Ministras pageidavo, kad ateityje susitikimai vyktų kas ketvirtį. "Jei problemos turi būti sprendžiamos nedelsiant, susitikimus organizuosim 1-2 dienų bėgyje"- reziumavo pokalbį ministras.
Administratorius 2009/01/30/ - 21:53 0 Komentarai · 3918 Skaityta · Spausdinti

Aptartos darbo užmokesčio fondo paskyrstimo problemos
2009-01-22 VMI PS pirmininkas J.Aniukštis ir jo pavaduotojas Vl.Jakovlev susitiko su VMI prie FM viršininko pavaduotoju G.Vyšniauskiu ir Personalo skyriaus vedėju A.Ivaškevičiumi. Pokalbio centre buvo darbo užmokesčio fondo paskirstymas tarp karjeros tarnautojų ir dirbančių pagal darbo sutartis.
VMI PS dar kartą pasiūle susilaikyti nuo aukštesnių klasių suteikimo karjeros tarnautojams ir tokiu būdu sušvelninti darbo užmokesčio fondo sumažejimo 12 proc. pasekmes mažiau apmokamiems darbuotojams.
Taip pat pasiūlyta organizuoti bendrus VMI PS ir vadovybės susitikimus su darbuotojais.
Administratorius 2009/01/29/ - 10:22 2 Komentarai · 3535 Skaityta · Spausdinti

VMI PS susitikimas su VMI prie FM vadovais. PS pasiūlymai.

2009 m. sausio 21 d. VMI PS pirmininkas J.Aniukštis ir jo pavaduotojas Vl.Jakovlev susitiko su VMI prie FM vadovybe. Susitikimo metu buvo išdėstyta VMI PS pozicija dėl galimų pakeitimų VMI sistemoje, pateikti atitinkami pasiūlymai.
Susitikime taip pat dalyvavo Personalo skyriaus vedėjas Arvydas Ivaškevičius, Strateginio valdymo skyriaus vedėjas Egidijus Karmonas ir LR Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Virginijus Keras.
Informacija apie susitikimą taip pat patalpinta VMI svietainėje.

VMI PS kviečia visus darbuotojus nebūti abejingais savo likimui ir teikti pasiūlymus bei informaciją, kuri padėtų mažinti nepagrįstas išlaidas ir tobulinti valstybės valdymo sistemą.
Administratorius 2009/01/22/ - 13:08 Skaityti daugiau · 3 Komentarai · 3753 Skaityta · Spausdinti

Puslapis 4 iš 10 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Skirkite 2% paramą

Visos teisės saugomos © 2007 Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga
Programini palaikymą atlieka Rimas Armaitis
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006Fusion 6 by: PHP-Fusion Themes5051031 Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga Unikalių apsilankymų